CNMG 09T304
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- 250150
- Varastotilanne
- Varastossa
Tuotekuvaus
CNMG 09T304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T304 |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T304 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 440 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 8 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250150 |
|---|---|
| EAN | 4045197779076 |