CNMG 120408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen kerrannaista.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Laatu/tyyppi | IC6025 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,5 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0.17 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | M3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 5 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 230 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC6025 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja hienotyöstö; Karkea- ja hienotyöstö; Karkea- ja hienotyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Karkea- ja hienotyöstö; Karkea- ja hienotyöstö; Karkea- ja hienotyöstö |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | CNMG 120408-M3M IC6025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250271 |
|---|---|
| EAN | 7291075305616 |