CC.T 120404
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120404 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkeileva lastuaminen; katkeileva lastuaminen; katkeileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 240 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | viimeistelykoneistus; viimeistelykoneistus; viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260158 |
|---|---|
| EAN | 4062406750183 |