Sorvauksen vaihtopalaterät Sp0819
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Kennametalâ
- Tuotenumero
- G250186SP0819
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
CNMG 120412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopalaterät |
| Usp1 | CNMG 120412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Laatu/tyyppi | SP0819 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Syöttö f | 0.15–0.55 mm/k |
| Lastunmurtaja | 4E |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30–120 m/min |
| Laatu/tyyppi | SP0819 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1–5.5 mm |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 150–320 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250186SP0819 |
|---|---|
| EAN | 2050001938213 |