CNMG 09T308
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 09T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CNMG 09T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T308 |
| Syöttö f | 0,1–0,4 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa ajoittainen; vaativa ajoittainen; vaativa ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3–2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250052 |
|---|---|
| EAN | 4069515015561 |