CNMG 09T304
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 09T304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoteräpala |
| Usp1 | CNMG 09T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T304 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T304 |
| Syöttö f | 0.15–0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa ajoittainen; vaativa ajoittainen; vaativa ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea koneistus viimeistelykoneistukseen; Karkea koneistus viimeistelykoneistukseen; Karkea koneistus viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3–2.5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250050 |
|---|---|
| EAN | 4067263290568 |