CNMG 09T308
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 09T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtoterä |
| Usp1 | CNMG 09T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T308 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa, katkonainen; vaativa, katkonainen; vaativa, katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea-/hienotyöstö; Karkea-/hienotyöstö; Karkea-/hienotyöstö |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250152 |
|---|---|
| EAN | 4067263314905 |