KOMET® UniTurn® -kopiointisorvausporausvarsi, oikea 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Terämateriaali = BK 82.
Koosta 5 alkaen sisäinen jäähdytysnesteen syöttö. Pienemmillä halkaisijoilla voiteluaineen syöttö tapahtuu pitimen kautta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpalat |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 10 mm |
| Tehokas pituus | 10 mm |
| Säde r | 0.1 mm |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0.02 mm/v |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 0.2 mm |
| Sopiva puristinpidin nro 240100 | 12/4; 16/4 |
| Varren ⌀ d | 4 mm |
| Suurin upotussyvyys tmax | 0,7 mm |
| a | 2,7 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2401103 |
|---|---|
| EAN | 4047109071018 |