GARANT Master Mute avarruspuomin varsi, värinänvaimennettu 16/170
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Modulaarisella liitännällä, sopii myös muiden valmistajien järjestelmiin (esim. Iscar).
Toimitussisältö
Sovite jäähdytysnesteliitännälle.
Huomautus
Älä kiristä S-merkityn alueen kohdalta! Dmin = 1/2 varren halkaisija + H + keskiösiirto L3 teräpää. Työpituus = kokonaispituus L miinus kiinnityspituus (suositus = 3×D). Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100 °C).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Perusrungot sisäpuolisille teränpitimille |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Varren ⌀ | 16 mm |
| Sarja | Päämykistys |
| Ei-asennettava alue s | 74 mm |
| Suositeltu kiristyspituus | 48 mm |
| Asennusruuvisarja | 269026 1 |
| Kokonaispituus l | 170 mm |
| Jäähdytyskanavien määrä | 3 |
| Toteutus | Teräs |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26507616/170 |
|---|---|
| EAN | 4069515037327 |