GARANT Master Mute -puomivarren varsi, tärinää vaimentava GL/16 Gl/16
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Pienenninadapteri jäähdytysnesteliitäntää varten.
Huomautus
Älä kiinnitä alueelta, joka on merkitty S:llä!
Dmin = 1/2 varren halkaisija + keskiösiirto L3 teräpää.
Kätevä puomivarren suuntaus sorvauspään nro 265001 avulla.
Tekniset tiedot
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Rungot sisäpuolisiin teränpitimiin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Sarja | Master Mute |
| Ei-asennettava alue s | 74 mm |
| Suositeltu kiristyspituus | 64 mm |
| Järjestelmä | GL |
| Asennusruuvisarja | 269026 1 |
| Sopivat vaihdettavat leikkuupäät | 264830; 264831 |
| Kokonaispituus l | 170 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G264866GL/16 |
|---|---|
| EAN | 4062406231408 |