GARANT Master Mute -poratankovarsi, tärinää vaimentava GL/16 Gl/16
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi kovametallivahvistettu.
Toimitussisältö
Supistusadapteri jäähdytysnesteliitäntää varten.
Huomautus
Älä kiristä alueesta, joka on merkitty S:llä!
Dmin = 1/2 varren halkaisija + keskiösiirto L3 teräpää.
Kätevä poratangon suuntaus sorvauspään nro 265001 avulla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Perusrungot sisäpuolisille teränpitimille |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Sarja | Master Mute |
| Ei-asennettava alue s | 102 mm |
| Suositeltu kiristyspituus | 64 mm |
| Järjestelmä | GL |
| Asennusruuvisarja | 269026 1 |
| Kokonaispituus l | 268 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G264874GL/16 |
|---|---|
| EAN | 4062406770198 |