GARANT Master Mute poratankovarsi tärinänvaimennettu 11×D
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Pelkistinadapteri jäähdytysnesteliitäntää varten.
Huomautus
Älä kiristä alueelle, joka on merkitty S:llä!
Dmin = 1/2 varren halkaisija + H + keskiösiirto L3 teräpää.
Kätevä poratankon suuntaus sorvipään nro 265001 avulla.
Tekniset tiedot
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 11×D |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sisäisten teränpitimien perusrungot |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Sarja | Master Mute |
| Ei-asennettava alue s | 125 mm |
| Suositeltu kiristyspituus | 100 mm |
| Järjestelmä | QC |
| Asennusruuvisarja | 269026 1 |
| Sopivat vaihdettavat leikkuupäät | 264834; 264835 |
| Kokonaispituus l | 330 mm |
| Korkeapainepikakytkentäletku | 269207 |
| Pistoliitin jäähdytysnesteliitäntää varten | 269208 |
| Keskussiirtymä h perusrunko | 2.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 264894 |
|---|---|
| EAN | 4062406231316 |