Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut S16Q-CSKPR09
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6805986
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Oikea- tai vasenkätistä teräpalaa käytettäessä; oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (CSKPL**-tyyppi); ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (CSKPR**-tyyppi).Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Neliömäisille vaihtopaloille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 16 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 180 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 11 mm |
| Pään pituus (LH) | 30 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | SPMT090308 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 20 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -4 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 5 astetta |
| Varren korkeus (H) | 15 mm |
| Varren leveys (B) | 15 mm |
| Pakkauspaino | 0.317 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6805986 |
|---|---|
| EAN | 4543885059863 |
| Valmistajan tuotenumero | 6805986 |