Sisäinen teräpidin, teräs
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 09T3.. |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Vapaa pituus | 31.8 mm |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | A16Q SSSCR/L09 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11.5 mm |
| Jänneväli l2 | 15 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 48 mm |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260723 |
|---|---|
| EAN | 4069515004503 |