Neliövarrellinen sorvaustyökalu DSBNL2020K12
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6803673
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Lukuun ottamatta TRS-, TU-, TUS-, 57- ja 65-tyypin lastunmurtajallisia teriäTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Neliömäisille teräpaloille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 17 mm |
| Pään pituus (LH) | 35 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | SNMG120408 |
| Kokonaispituus (OAL) | 125 mm |
| Varren korkeus (H) | 20 mm |
| Varren leveys (B) | 20 mm |
| Pakkauspaino | 0.431 |
| Tuotetyyppi | Neliövarrellinen sorvaustyökalu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6803673 |
|---|---|
| EAN | 4543885036734 |
| Valmistajan tuotenumero | 6803673 |