Sisäpuolinen teränpidin, teräs, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin, teräs, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 09T3..; SC.. 09T3..; SC.. 09T3.. |
| Asetuskulma κ | 75 astetta |
| Vapaa pituus | 50 mm |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | A16M SSKCR/L09 |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
| Jänneväli l2 | 15.25 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 48 mm |
| Leikkausleveys | 9 mm; 9 mm; 9 mm |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen |
| Varren tyyppi | Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin |
| Varren mitat | 16; 16; 16 |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 09T3..; SC.. 09T3..; SC.. 09T3.. |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260725 |
|---|---|
| EAN | 4045197927798 |