Sisäinen teränpidin, teräs, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin, teräs, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Poraustanko; Poraustanko; Poraustanko |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Teräs |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 1204..; SC.. 1204..; SC.. 1204.. |
| Asetuskulma κ | 75 astetta |
| Vapaa pituus | 100 mm |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | A25R SSKCR/L12 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 17 mm |
| Jänneväli l2 | 24 mm |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 75 mm |
| Leikkausleveys | 12 mm; 12 mm; 12 mm |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen |
| Varren tyyppi | Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin |
| Varren mitat | 25; 25; 25 |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 1204..; SC.. 1204..; SC.. 1204.. |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260724 |
|---|---|
| EAN | 4045197945129 |