Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A32S-PSKNR12-D400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6855930
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikea- tai vasenkätistä teräpalaa, oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (PSKNL**-tyyppi) ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (PSKNR**-tyyppi). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Neliömäisille teräpaloille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 32 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 250 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 22 mm |
| Pään pituus (LH) | 50 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | SNMG120408 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 40 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -10 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 30 mm |
| Pakkauspaino | 1.328 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6855930 |
|---|---|
| EAN | 4543885559301 |
| Valmistajan tuotenumero | 6855930 |