S40-SWLXL04-H S25-SWLXR04-H
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6835108
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
sekä vasenkätiset työkalunpitimet (SWLXL...-tyyppi) oikeakätisillä teräpaloilla (R).Käytä oikeakätisiä teränpitimiä (SWLXR...-tyyppi) vasenkätisten teräpalojen (L) kanssa.
Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | I |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM (7995) |
| Luokka | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 0.984" |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 0.984" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 0.787" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.787" |
| fz(max) | 0.669" |
| Master Insert Identification (MIID) | WXGU221L |
| Maksimisyöttö hammas (fz(max)) | WXGU221L |
| Min. D.O.C. | 1.26" |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 1.26" |
| Pakkauspaino | 0.0000 |
| Pinnoite | | 80° Trigon-teräpalalle | |
| Laatu/tyyppi | Teräs |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6835108 |
|---|---|
| EAN | 6835108 |
| Valmistajan tuotenumero | 0 |