Sisäpuolinen teräpidin, teräs, vasen 40/08 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teräpidin, teräs, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. MWLNL 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 160 mm |
| Aluslevy | 259031 41 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | A40T MWLNR/L08 |
| Kokonaispituus l | 300 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Tappi | 259049 5 |
| Ruuvisarja | 259023 3 |
| Kiinnityspanta | 259038 12 |
| Min. halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Jänneväli l2 | 38.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
| Kokonaispituus l | 300 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25193740/08 |
|---|---|
| EAN | 4045197651464 |