Sisäpuolinen teränpidin teräs oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin teräs oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0604.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 65 mm |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | A16M PWLNR/L06 |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Min. halkaisija ⌀ | 21 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
| Jänneväli l2 | 15.25 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| VipuruuvI | 259018 10 |
| Viputanko | 259015 14 |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251942 |
|---|---|
| EAN | 4045197651471 |