E9A0EF2C-8E98-4943-8B9B-6B969A1BC13C JSWLXR1016X04-F15
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6735019
- Varastotilanne
- 7kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Oikeakätisiä teräpitimiä (R) käytetään vasenkätisten teräpalojen (L) kanssa. Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | 80° trigon -kääntöteräpaloille | Minisorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 120 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 15 mm |
| Pään pituus (LH) | 12 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | WXGU040302L |
| Kokonaispituus (OAL) | 120 mm |
| Varren korkeus (H) | 10 mm |
| Varren leveys (B) | 16 mm |
| Pakkauspaino | 0.182 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6735019 |
|---|---|
| EAN | 4543885761094 |
| Valmistajan tuotenumero | 6735019 |