C4SWLXR11070-04
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6706265
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Oikeakätisiä teränpitimiä (R) käytetään vasenkätisten teräpalojen (L) kanssa. Soveltuu 7 MPa:n jäähdytysnesteelle.Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Pintakosketusliitäntä | 80° trigon -vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1.575" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 2.756" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.433" |
| Master Insert Identification (MIID) | WXGU22*L... |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 0.866" |
| Kokonaispituus (OAL) | 3.701" |
| Pakkauspaino | 1.0251 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6706265 |
|---|---|
| EAN | 4543885736566 |
| Valmistajan tuotenumero | 6706265 |