Sisäpuolinen teränpidin, teräs, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin, teräs, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Pituussorvaus sisäpuolelta; Otsasorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SCLCR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 0602.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | A1012K SCLCR/L06 |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 13 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 6,9 mm |
| Jänneväli l2 | 11 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Pään pituus l1 | 32.5 mm |
| Kaulan leveys l4 | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260032 |
|---|---|
| EAN | 4045197979018 |