Sisäpuolinen teränpidin, teräs, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Virtaviivainen lastu-ura parantaa lastunpoistoa, vähentää värähtelytaipumusta ja mahdollistaa vakaan työstön.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SCLCR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 100 mm |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | A25S SCLCR/L09 |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| Min. halkaisija ⌀ | 27 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 13.5 mm |
| Jänneväli l2 | 24 mm |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 269022 3 |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260028 |
|---|---|
| EAN | 4960664541232 |