Poraustanko HM
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
HM-poraustanko, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | E.. SCLCL 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 100 mm |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | E16R SCLCR/L09 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Min. halkaisija ⌀ | 18 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 10 mm |
| Jänneväli l2 | 15.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260017 |
|---|---|
| EAN | 4045197651914 |