GARANT Master Turn avarrustanko teräs, spiraalimainen, oikea 16/09 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
GARANT Master Turn avarrustanko teräs, spiraalimainen, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3.. |
| Vapaa pituus | 90 mm |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | A16Q SCLCR/L09 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 18 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 9 mm |
| Jänneväli l2 | 15 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 31 mm |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Kosketuskulma | 95 astetta |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26003016/09 |
|---|---|
| EAN | 4062406575762 |