Sisäpuolinen teränpidin, teräs, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin, teräs, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. PCKNL 75° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Asetuskulma κ | 75 astetta |
| Vapaa pituus | 230 mm |
| Aluslevy | 259031 2 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | A32U PCKNR/L12 |
| Kokonaispituus l | 350 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 22 mm |
| Jänneväli l2 | 31 mm |
| Varren halkaisija ds | 32 mm |
| VipuruuvI | 259018 2 |
| Viputanko | 259015 2 |
| Jousisarja | 259044 2 |
| Jousitappisarja | 259047 2 |
| Kokonaispituus l | 350 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250043 |
|---|---|
| EAN | 4045197711533 |