Sisäpuolinen teränpidin teräs vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin teräs vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. DCLNL 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 125 mm |
| Aluslevy | 259033 2 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | A25X DCLNR/L12 |
| Kokonaispituus l | 225 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 29.5 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 17 mm |
| Jänneväli l2 | 24.3 mm |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Puristin, ruuvi, O-rengas | 259036 1 |
| Kokonaispituus l | 225 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250035 |
|---|---|
| EAN | 4062406082963 |