Sisäpuolinen teränpidin teräs, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
PCLNR 95° -sorvaustangot vaihtoteräpalalle CN.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pitkäsorvaus; tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 09T3.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 90 mm |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | A20Q PCLNR/L09 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Min. halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 13 mm |
| Jänneväli l2 | 18 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| VipuruuvI | 259018 9 |
| Viputanko | 259015 11 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250036 |
|---|---|
| EAN | 4045197650177 |