Sisäinen teränpidin, teräs
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin, teräs, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Pituussorvaus sisäpuolinen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CDCT S4010. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 20 mm |
| Vaihtoterän koko | 4 mm |
| ISO-koodi pidin | A06X SCLDR/LS4 |
| Kokonaispituus l | 65 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 6.92 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 3.73 mm |
| Jänneväli l2 | 5.54 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 18 mm |
| Kokonaispituus l | 65 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268717 |
|---|---|
| EAN | 4045197923738 |