GARANT Master Mute -avarrustanko, värinänvaimennettu 12/06 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Porausvarren lyhentäminen pituuteen Lmin. asti mahdollista. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankestävyys enintään 100 °C).
Rakenne
Kovametallivahvistettu varsi.
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Poratangon lyhentäminen pituuteen Lmin. asti mahdollista. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100° C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SCLCL 95° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Normi | Konepajanormi |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 0602.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | A12Q SCLCR/L06 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 16 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 8.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 132 mm |
| Sarja | Master Mute |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26500912/06 |
|---|---|
| EAN | 4069515024532 |