GARANT Master Mute porauspuomi tärinänvaimennettu oikea 12/06 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Poraustangon lyhentäminen pituuteen Lmin. asti mahdollista. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100 °C).
Malli
Kovametallivahvistettu varsi.
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Porauspuomia voidaan lyhentää pituuteen Lmin. asti. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100° C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; tasosorvaus |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SCLCR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | Verstasstandardi |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 0602.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | A12Q SCLCR/L06 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 16 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 8.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 132 mm |
| Sarja | Master Mute |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26500812/06 |
|---|---|
| EAN | 4069515024440 |