GARANT Master Mute porauspuomi tärinänvaimennettu oikea 08/06 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Porausvarren lyhentäminen pituuteen Lmin. asti on mahdollista. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100 °C).
Rakenne
Kovametallivahvistettu varsi.
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Porauspuomia voidaan lyhentää pituuteen Lmin. asti. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100° C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; tasosorvaus |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SCLCR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | Työpajastandardi |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 0602.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | A08X SCLCR/L06 |
| Kokonaispituus l | 128 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 10 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 5 mm |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 88 mm |
| Sarja | Master Mute |
| Kokonaispituus l | 128 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26500808/06 |
|---|---|
| EAN | 4069515024426 |