Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut E08K-SWUBR03-D060
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6849546
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikean- tai vasemmanpuoleista teräpalaa: oikeanpuoleista teräpalaa (R) käytetään vasemmanpuoleisiin työkalunpitimiin (SWUBL**-tyyppi); ja vasemmanpuoleista teräpalaa (L) käytetään oikeanpuoleisiin työkalunpitimiin (SWUBR**-tyyppi).Vääntömomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykselle.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 80° trigon -kääntöterille | Minisorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 8 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 3.1 mm |
| Pään pituus (LH) | 30 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | WBGT030104 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 6 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -12 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 0 astetta |
| Varren korkeus (H) | 7.5 mm |
| Pakkauspaino | 0.099 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6849546 |
|---|---|
| EAN | 4543885495463 |
| Valmistajan tuotenumero | 6849546 |