Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A16M-PWLNR06-D200
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6855952
- Varastotilanne
- 15kpl Varastossa
Tuotekuvaus
EcoTurnKiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 80° trigon -kääntöteräpalalle | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 16 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 11 mm |
| Pään pituus (LH) | 32 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | WNMG060408 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 20 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -17 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -8 astetta |
| Varren korkeus (H) | 15 mm |
| Pakkauspaino | 0.227 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6855952 |
|---|---|
| EAN | 4543885559523 |
| Valmistajan tuotenumero | 6855952 |