Työkalunpidin poraukseen ja sisäpuoliseen profilointiin A10K-SWLXR04-D120
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6888921
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Oikeakätistä terää (R) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (SWLXL04 D**), ja vasenkätistä terää (L) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (SWLXR04 D**). Momentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitystä varten.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | TOOLHOLDERS - FOR BORING & INTERNAL PROFILING |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 80° trigon-kääntöterille | Minisorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 10 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 6 mm |
| Pään pituus (LH) | 20 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | WXGU040304L |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 12 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -16 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -10 astetta |
| Varren korkeus (H) | 9 mm |
| Pakkauspaino | 0.082 |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin poraukseen ja sisäpuoliseen profilointiin |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6888921 |
|---|---|
| EAN | 4543885856233 |
| Valmistajan tuotenumero | 6888921 |