Sisäinen teränpidin HSS oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin HSS oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Pituussorvaus sisäpuolelta; Otsasorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Varren malli | HSS |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | AH.. SCLCR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC..0602.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 40 mm |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | AH08K SCLCR/L06 |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen ja neutraali |
| Min. halkaisija ⌀ | 10 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 5 mm |
| Jänneväli l2 | 7 mm |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 40 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260022 |
|---|---|
| EAN | 4045197651990 |