Avartajavarsisarja, teräs, sisäisellä jäähdytyksellä, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Avarrinteräsarja, teräs, sisäisellä jäähdytyksellä HToimitussisältöMuovisalkussa.
Avartajavarsisarja, teräs, sisäisellä jäähdytyksellä, oikea
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Päätysorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Porausvarsi |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3..; CC.. 09T3..; CC.. 09T3.. |
| ISO-koodi pidin | A20R SCLCR/L09; A16Q SCLCR/L09; A25R SCLCR/L09; A20R SCLCR/L09; A16Q SCLCR/L09; A25R SCLCR/L09; A20R SCLCR/L09; A16Q SCLCR/L09; A25R SCLCR/L09 |
| Kokonaispituus l | 180 mm; 200 mm; 200 mm; 180 mm; 200 mm; 200 mm; 180 mm; 200 mm; 200 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm; 25 mm; 28 mm; 20 mm; 25 mm; 28 mm; 20 mm; 25 mm; 28 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 10.7 mm; 10.5 mm; 14.5 mm; 10.7 mm; 10.5 mm; 14.5 mm; 10.7 mm; 10.5 mm; 14.5 mm |
| Jänneväli l2 | 15 mm; 18 mm; 23 mm; 15 mm; 18 mm; 23 mm; 15 mm; 18 mm; 23 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 8 |
| Kokonaispituus l | 180 mm; 200 mm; 200 mm; 180 mm; 200 mm; 200 mm; 180 mm; 200 mm; 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260036 |
|---|---|
| EAN | 4045197657701 |