Sisäpuolisten teränpitimien sarja HM
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolisten teränpitimien sarja HM, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Porauspuomi |
| Usp1 | E.. SCLCL 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC..0602..; CC..0602..; CC..0602.. |
| Asetuskulma κ | 95 |
| ISO-koodi pidin | E08K SCLCR/L06; E10K SCLCR/L06; E12M SCLCR/L06; E08K SCLCR/L06; E10K SCLCR/L06; E12M SCLCR/L06; E08K SCLCR/L06; E10K SCLCR/L06; E12M SCLCR/L06 |
| Kokonaispituus l | 125 mm; 125 mm; 150 mm; 125 mm; 125 mm; 150 mm; 125 mm; 125 mm; 150 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 10 mm; 12 mm; 14 mm; 10 mm; 12 mm; 14 mm; 10 mm; 12 mm; 14 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 5 mm; 6 mm; 8 mm; 5 mm; 6 mm; 8 mm; 5 mm; 6 mm; 8 mm |
| Jänneväli l2 | 7.6 mm; 9.6 mm; 11.5 mm; 7.6 mm; 9.6 mm; 11.5 mm; 7.6 mm; 9.6 mm; 11.5 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm; 125 mm; 150 mm; 125 mm; 125 mm; 150 mm; 125 mm; 125 mm; 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260019 |
|---|---|
| EAN | 4045197651945 |