Sisäpuolinen teränpidin, teräs, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Virtaviivainen lastu-ura parantaa lastunpoistoa, vähentää värähtelytaipumusta ja varmistaa vakaan koneistuksen.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Tuotetyyppi | Porauspuomi |
| Usp1 | A.. SCLCL 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC..0602.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 35 mm |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | A08X SCLCR/L06 |
| Kokonaispituus l | 120 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea ja neutraali |
| Min. halkaisija ⌀ | 10 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 5 mm |
| Jänneväli l2 | 7 mm |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 269022 2 |
| Kokonaispituus l | 120 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260029 |
|---|---|
| EAN | 4960664541140 |