Sisäinen teränpidin HM, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin HM, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CDCT S4010. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 75 mm |
| Vaihtoterän koko | 4 mm |
| ISO-koodi pidin | E06J SCLDR/LS4 |
| Kokonaispituus l | 110 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 6.91 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 3.5 mm |
| Jänneväli l2 | 5.54 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 110 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268716 |
|---|---|
| EAN | 4045197545770 |