A20Q-PCLNL0904-D250 A16M-PCLNR0904-D200
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6733303
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitystä varten.Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | 80° rombisille vaihtopaloille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 16 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 11 mm |
| Pään pituus (LH) | 32 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | CNMG090408E |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 20 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -16 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 15 mm |
| Pakkauspaino | 0.225 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6733303 |
|---|---|
| EAN | 4543885757356 |
| Valmistajan tuotenumero | 6733303 |