Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A16M-PCLNR09-D200
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6855894
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikea- tai vasenkätistä teräpalaa, oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (PCLNL**-tyyppi); ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (PCLNR**-tyyppi). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 80° rombisille kääntöterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 16 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 11 mm |
| Pään pituus (LH) | 32 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | CNMG090308 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 20 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -14 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 15 mm |
| Pakkauspaino | 0.226 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6855894 |
|---|---|
| EAN | 4543885558946 |
| Valmistajan tuotenumero | 6855894 |