E20S-SCLXL06-D220 A10K-SCLXR06-D120
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6796533
- Varastotilanne
- 8kpl Varastossa
Tuotekuvaus
ja vasenkätiset työkalupidikkeet (L) oikeakätisillä teräpaloilla (R). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykselle.Käytä oikeakätisiä teränpitimiä (R) vasenkätisten terien (L) kanssa.
Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | M |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM (7995) |
| Luokka | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 10 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 10 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 125 mm |
| fz(max) | 6 mm |
| Pään pituus (LH) | 20 mm |
| Navan paksuus (THUB) | 20 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | CXMU060304L |
| Maksimisyöttö hammas (fz(max)) | CXMU060304L |
| Min. D.O.C. | 12 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 12 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -10 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -10 astetta |
| Ramppauskulma, enimmäisarvo (RMPX) | -14.5 astetta |
| Varren korkeus (H) | 9 mm |
| Varren pituus (LS) | 9 mm |
| Pakkauspaino | 0.0000 |
| Pinnoite | | 80° vinoneliömäiselle teräpalalle | Pienoiskoneistukseen | |
| Laatu/tyyppi | Teräs |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6796533 |
|---|---|
| EAN | 6796533 |
| Valmistajan tuotenumero | 0 |