GARANT Master Mute -porauspuomi, vasen 40/09 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Älä kiristä alueelta, joka on merkitty S:llä!
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A... SCLC95° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 240 mm |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | A40X SCLCR/L09 |
| Kokonaispituus l | 343 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 200 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Ei-asennettava alue s | 240 mm |
| Kokonaispituus l | 343 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26004540/09 |
|---|---|
| EAN | 4067263623427 |