GARANT Master Mute -porauspuomi, vasen 16/06 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Älä kiristä alueelta, joka on merkitty S:llä!
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A... SCLC95° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 0602.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 96 mm |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | A16X SCLCR/L06 |
| Kokonaispituus l | 151 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 80 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Ei-asennettava alue s | 96 mm |
| Kokonaispituus l | 151 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26004516/06 |
|---|---|
| EAN | 4067263623380 |