GARANT Master Mute -avarrustanko, värinänvaimennettu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiristyspintaa.
Huomautus
Porauspuomin lyhentäminen pituuteen Lmin. asti mahdollista. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100 °C).
Rakenne
Kovametallivahvistettu varsi.
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Porauspuomia voidaan lyhentää pituuteen Lmin. asti. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100° C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SCLCL 95° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Normi | Konepajanormi |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 0401.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vaihtoterän koko | 4 mm |
| ISO-koodi pidin | A06X SCLCR/L04 |
| Kokonaispituus l | 96 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 8 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 3.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 66 mm |
| Sarja | Master Mute |
| Kokonaispituus l | 96 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265009 |
|---|---|
| EAN | 4069515024501 |