Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut JS08H-SEXPR045
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6821736
- Varastotilanne
- 15kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikea- tai vasenkätistä teräpalaa, oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (tyyppi SEXPL**); ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (tyyppi SEXPR**). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 75° vinoneliöterälle | Minisorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 8 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 100 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 2.7 mm |
| Pään pituus (LH) | 16 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | EPGT040104 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 5.5 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | 12 astetta |
| Varren korkeus (H) | 7 mm |
| Pakkauspaino | 0.048 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6821736 |
|---|---|
| EAN | 4543885217362 |
| Valmistajan tuotenumero | 6821736 |