Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A04F-SEZPR03-D055
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6862248
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikean- tai vasemmanpuoleista teräpalaa, oikeanpuoleista teräpalaa (R) käytetään oikeanpuoleisissa teränpitimissä (SEZPR**-tyyppi) ja vasemmanpuoleista teräpalaa (L) vasemmanpuoleisissa teränpitimissä (SEZPL**-tyyppi).Vääntömomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 75° rombisen teräpalamallin jaoks | Minisorvausta varten | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 4 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 80 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 3.2 mm |
| Pään pituus (LH) | 4 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | EPGT03X102 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 5.5 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -8 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 0 astetta |
| Varren korkeus (H) | 3.8 mm |
| Pakkauspaino | 0.028 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6862248 |
|---|---|
| EAN | 4543885622487 |
| Valmistajan tuotenumero | 6862248 |